Baśniowy Wrocław. Historia miasta spotkań według krasnoludków

Wydawnictwo: Studio PLAN
Kat

Przewodnik “Baśniowy Wrocław – historia spotkań według krasnoludków” autorstwa Włodzimierza Ranoszka skierowany jest do dzieci i do dorosłych. Opisywany jest tu obszar Wrocławia i okolic. Są tu legendy, opowieści i szczegółowe informacje o ciekawych miejscach tego obszaru. Całość bogato ilustrowana rysunkami i fotografiami. Publikacja posiada 136 stron, oprawiana jest w twardą okładkę całość spięta spiralą pozwalającą obracać kartki o 360 stopni.

źródło opisu: Studio PLAN, 2017

źródło okładki: http://galileos.pl/