OBRONA PRZECIWLOTNICZA W SPECYFICZNYCH ŚRODOWISKACH

Wydawnictwo: AON
AdrianX

Przedstawione w niniejszej monografii treści dotyczą problematyki planowania i organizowania użycia środków OPL w różnych specyficznych środowiskach, które – ze względu na swoją odmienność – w dużym zakresie różnią się od tzw. warunków normalnych. Środki OPL mogą być użyte w różnych warunkach terenowych i klimatycznych, (góry, teren lesisto-jeziorny, teren zurbanizowany, wybrzeże morskie,...

Środki OPL mogą być użyte w różnych warunkach terenowych i klimatycznych, (góry, teren lesisto-jeziorny, teren zurbanizowany, wybrzeże morskie, teren pustynny). Dlatego też autorzy skupili się na zidentyfikowaniu specyfiki tych środowisk głównie przez wzgląd na ich wpływ na organizację i prowadzenie obrony przeciwlotniczej.

źródło opisu: własne

źródło okładki: Zdjęcie autorskie