Dyskusje o książce Opowieść dla przyjaciela

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Biografie, które trzeba przeczytać
Zygmunt Bauman - no nie. Są granice smaku.
27 tyg. temu
Dziesięć pytań do czytelnika
1. Jaka jest Twoja ulubiona książka? Hrabia Monte Christo 2. Jaki jest Twój ulubiony autor? Aleksander Dumas (ojciec), Agata Christie, Lucy Maud Montgomery, Guillaume Musso 3. Jaki gatunek literacki lubisz najbardziej? Najczęściej zaczytuję się w klasyce, thrillerach i kryminałach 4. Jak często kupujesz/zdobywasz nowe książki? Nie mam określonej częstotliwości, nieraz...
2 lata temu
Książki pisane pięknym językiem
W szczególności urzekły mnie językiem: „Anna Karenina” Lwa Tołstoja, „Jane Eyre” Charlotte Brontë, „Wichrowe Wzgórza” Emily Jane Brontë, „Przeminęło z wiatrem” Margaret Mitchell.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Styczeń 2019)
 Idiota  Beria. Prawa ręka Stalina  Samobójstwo Europy. Wielka wojna 1914-1918  Made in Poland  Dziennik powstańca  Siedmiu wspaniałych  Czterdzieści pięć lat, które wstrząsnęły Polską. Historia polityczna PRL
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (maj 2018)
Sprzedam!  Wróg  Droga do Nawi  52 powody, dla których nienawidzę mojego ojca  Szkic  Kapuś  Jeźdźcy dinozaurów  Super żywność czyli superfoods po polsku  Rozgwieżdżone niebo
Czytam w weekend
Zazdraszaczam. To musi być mega przeżycie: czytać i być w tym samym miejscu. Szczególnie tak pięknym :)
Pokazuje 6 z 23
Zobacz kolejne