Nanny 911
978-83-60504-57-4
red horse, poradnik, dzieci, rodzice, rodzina

Odzyskaj kontrolę nad dziećmi dzięki prostym, bezpośrednim sposobom, przetestowanym przez zespół doświadczonych niań!Twój dom stanął na głowiea Pierwsze skrzypce grają w nim dziecia Masz wrażenie, że jesteś raczej dozorcą małpiarni, a nie rodzicema Trzymaj się. Gdy Twoja rodzina popada w tarapaty, do akcji wkraczają Nianie do zadań specjalnych. Bo dzieci nie rodzą się nieznośnymi bachorami, nieznośnymi bachorami dzieci się stają. Nikt nie wie o tym lepiej niż Niania Deb i Niania Stella gwiazdy programu Nianiu, na pomoc!, który z dnia na dzień stał się hitem w TVN Style. Co tydzień dziesięć milionów widzów gromadzi się przed telewizorami, by zobaczyć, jak nianie przejmują stery i przemieniają kolejny rodzinny młyn w oazę spokoju i porządku. Niestraszne im karczemne awantury Niania Deb i Niania Stella pomagają rozwydrzonym dzieciom i zdezorientowanym rodzicom stać się rodziną, którą zawsze chcieli być. Teraz nianie dzielą się swoją wiedzą z milionami innych rodzin, które miotają się w poszukiwaniu niezawodnych rozwiązań. Pokazują, że w pierwszej kolejności zmienić się muszą rodzice bo gdy za złe zachowanie nie ponosi się konsekwencji, dzieci szybko zdają sobie sprawę, że nie ma powodu, dla którego miałyby przestać dokazywać. A gdy mama i tata nie wiedzą co robić, dowodzenie przejmują dzieci. Nauczysz się, jak stawiać czoła problemom, jak być twardym a zarazem kochającym, jak porozumiewać się łatwo i efektywnie i jak wprowadzić jasne zasady Domowe. Poradnik Nianiu, na pomoc! Nianie do zadań specjalnych pomoże Ci radzić sobie w sytuacjach, które wymknęły się spod kontroli. Rodzice! W sytuacjach podbramkowych dzwońcie po Nianie do zadań specjalnych.

CicheBaBum | 2015-08-13
Przeczytana: 2010 rok