The Story of the Wind Children
Psotnik, przyjażń, jesień, przyroda
Abdita

Niemal wszystko, co może przydarzyć się jesienią, spotkało Janka: rozedrgana łąka, pełna rozpadających się dmuchawców; zbieranie rumianych, słodkich i soczystych owoców; radosny taniec wśród kolorowych liści i wiele innych wspaniałości. Wietrzyk kontynuuje tematykę pór roku i przemian w przyrodzie, która była obecna w baśniowych książkach Sibylle von Olfers od samego początku. Nie ma lepszego...

Wietrzyk kontynuuje tematykę pór roku i przemian w przyrodzie, która była obecna w baśniowych książkach Sibylle von Olfers od samego początku. Nie ma lepszego sposobu, by uczcić nadejście jesieni, niż przeżycie razem z Jankiem zachwytu nad cudownymi zjawiskami przyrody, charakterystycznymi dla tej pory roku. Wietrzyk to także idealna propozycja na chłodne jesienne wieczory, bo ciepło bijące z tej opowieści rozgrzeje nawet największego zmarzlucha. To wreszcie piękna i zapadająca w pamięć opowieść dla całej rodziny, bo chęć przeżywania przygód z bohaterami książek Olfers nie znika wraz z wiekiem.

źródło opisu: http://www.przygotowalnia.com

źródło okładki: http://www.przygotowalnia.com