Przedsiębiorstwo i przedsiębiorczość. T. III Komunikacja strategiczna. Konteksty rozwoju społecznego, zmian rynku i komunikacji

Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
biznes, finanse
Elevander

Książka jest przeznaczona dla szerokiego kręgu Czytelników. Ułatwi studiowanie problematyki zarządzania słuchaczom studiów podyplomowych i innych poziomów studiów wyższych, doktorantom i uczestnikom kursów tematycznych. Tworzy pomost między teorią a praktyką, może zatem być przydatna dla właścicieli przedsiębiorstw, akcjonariuszy, menadżerów wyższego i średniego szczebla oraz specjalistów z różnych dziedzin, gdyż skupia się na zarządzaniu jako dyscyplinie o uniwersalnym znaczeniu.

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=0610

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=1&id=0610