Japońska Broń Biała

Wydawnictwo: Diamond Books

zimny blask polerowanej stali japońskiej broni białej od zawsze hipnotyzował i przykuwał uwagę. Magia oręża, z którym dawniej zrośnięte było życie samurajów przetrwała do dziś, wciąż fascynując zarówno kolekcjonerów, jak i praktyków kultywujących dawną adrogę mieczaa. Choć niewielki objętościowo, aPrzewodnik użytkownikaa powinien trafić do każdej osoby interesującej się japońską bronią białą, bo oprócz podstawowych informacji na jej temat daje również wskazówki na temat konserwacji, wiązania skomplikowanych węzłów troku itd.

Rondelek | 2016-12-09
Na półkach: Mam, Japonia, Przeczytane