Skryta intrygantka

Tłumaczenie: Anna Just
Cykl: Doktor Norden (tom 39)
Wydawnictwo: Edipresse Polska S.A.
Was steckt hinter den Intrigen?
doktor norden, harlequin, lekarz, romans
elninka

Ingrid i Julia Hauff, choć są siostrami, różnią się diametralnie. Po śmierci ich ojca to na Julii spoczywa ciężar utrzymania rodziny. Starsza Ingrid od lat uparcie studiuje śpiew i ani myśli o podjęciu pracy, mimo że kariera solistki jest poza jej zasięgiem. Obie z matką liczą na to, że Julia wyjdzie bogato za mąż i jeszcze hojniej będzie wspierać je finansowo. Czy rzeczywiście dojdzie do ślubu z synem właściciela firmy, w której Julia pracuje, czy też ambitna dziewczyna odda serce innemu? Ingrid nie zamierza patrzeć biernie na bieg wypadków, wszak chodzi tu także o jej przyszłość.

źródło opisu: Edipresse Polsak S. A., 2011 (z okładki)

źródło okładki: Zdjecie autorskie

elninka | 2017-05-29