Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Galaktyka
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki
szaranagajama

Książka przedstawia siedem pytań i narzędzia, które pozwolą ci pracować lżej, osiągając przy tym bardziej znaczące efekty. Bungay Stanier pomógł ponad 10 000 zapracowanych menedżerów z całego świata w nabyciu praktycznych, codziennych umiejętności coachingowych. Bazując na latach doświadczeń, pokazuje, w jaki sposób można obudzić w ludziach ukryty potencjał. Przedstawia siedem...

Bungay Stanier pomógł ponad 10 000 zapracowanych menedżerów z całego świata w nabyciu praktycznych, codziennych umiejętności coachingowych. Bazując na latach doświadczeń, pokazuje, w jaki sposób można obudzić w ludziach ukryty potencjał. Przedstawia siedem podstawowych pytań coachingowych, aby zademonstrować, jak – ograniczając liczbę udzielnych porad, a zadając więcej pytań – możesz wypracować metody coachingowe, które zaowocują wspaniałymi efektami.

Autor w świeży i innowacyjny sposób eksperymentuje z tradycyjną formą poradnika, łącząc informacje pochodzące z jego własnych doświadczeń z wynikami badań z dziedziny neuronauki i ekonomii behawioralnej oraz interaktywnymi narzędziami, dzięki którym praktyczne rady można zamienić w praktyczne nawyki. Nawyk coachingu to odkrywcza, napisana w przystępny sposób książka, która sprawi, że twoja praca i całe otoczenie z dobrego zmienią się w świetne.

źródło opisu: https://www.galaktyka.com.pl/product,,860.html

źródło okładki: https://www.galaktyka.com.pl/product,,860.html

MikaDarka | 2017-10-27
Przeczytana: 27 października 2017

Bardzo wartościowa lektura - tak dla osób zarządzających (zgodnie z tytułem), jak i dla coachów oraz wszystkich tych, dla których istotna jest efektywna komunikacja. W książce znajdziesz dużo odwołań do rozmaitych badań, przekierowania do praktycznych filmików i wartościowych lektur. A wszystko podane lekko, łatwo, przyjemnie i z humorem. Bardzo polecam. :)

Aneta | 2018-02-08
edisk | 2017-12-03