The Coaching Habit: Say Less, Ask More & Change the Way You Lead Forever

Okładka książki The Coaching Habit: Say Less, Ask More & Change the Way You Lead Forever
Michael Bungay Stanier Wydawnictwo: Box of Crayons Press poradniki
poradniki
Box of Crayons Press
2016-02-16
Data 1. wydania:
2016-02-16
angielski

Praktyczna i przystępna książka o stosowaniu coachingowych pytań w codziennej pracy. Ciekawe anegdoty i przykłady, teorie poparte badaniami, pomysły na zastosowanie po każdym rozdziale, proste i skuteczne pytania. Polecam zarówno praktykom, bo działa odświeżająco jak i tym, którzy chcieliby zrozumieć o co w tym coachingu w ogóle chodzi.

Coaching. Teraz tyle tego wszędzie, że ho ho. Warto zapoznać się z tematem. Może się przydać w codziennym życiu, ale także w pracy. Gdzie ludzie potrzebują nieustannie wsparcia.

Miałam przyjemność konsultować merytorycznie tę książkę dla wydawnictwa Galaktyka. Jest interesująca, dynamiczna i styl rozmowy coachingowej dla managerów w niej przedstawiony jest bardzo ciekawą opcja dla długich i trudnych narzędzi. Wkrótce po polsku.

Dodaj cytat z książki The Coaching Habit: Say Less, Ask More & Change the Way You Lead Forever