,,Bajką przez Łebę"

Wydawnictwo: , Studio Factory Lębork
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
,,Bajką przez Łebę czyli opowieść o łebskich skrzatach"
bajki
DorotaBemol

Bajką przez Łebę to historia dla dzieci i dorosłych o wszechobecnych łebskich skrzatach. Akcja dzieje się w wielu zakątkach miasteczka, głębinach Bałtyku oraz Słowińskim Parku Narodowym.

źródło opisu: Dorota Reszke

źródło okładki: Magda Horanin

Brzydka_Kryśka | 2017-05-14
Przeczytana: 14 maja 2017

Bajką przez Łebę,to świetnie wpleciona w realia Łeby opowieść o skrzatach. Świat tych stworzeń jakże inny od naszego. Jednak ich zachowania i pragnienia są nam podobne....
Polecam i starszym i młodszym.

Alex2207 | 2017-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2017

Bajka, która dała mi szansę, przenieść się do magicznej krainy, wplecionej w bardzo dobrze znane mi realia. Mogę ją ppolecić każdemu. Na pewno w przyszłości będę czytać ją dzieciom.

Megsss | 2017-05-19