Kosmos!

Bacha85

Poznaj niezwykłych astronautów z portu kosmicznego LEGO® City i przekonaj się, jak fascynująca jest ich praca.Kierownik portu lotniczego w LEGO® City Wacław Szybki od samego rana biegał nerwowo. Tego dnia miał się odbyć próbny start rakiety „Jupiter”, której zadaniem było zanieść astronautów wprost na Księżyc. Z tej okazji wizytę w porcie złożył sam burmistrz z małżonką. Dostojni goście zwiedzili hangary do montażu pojazdów kosmicznych oraz centrum łączności. Burmistrz z ogromnym zainteresowaniem przyglądał się urządzeniom do sterowania silnikami stacji orbitalnych. Zapragnął także zwiedzić kabinę „Jupitera”. Cóż, kierownik portu nie mógł odmówić. Kiedy burmistrz znalazł się w kabinie, jego uwagę zwrócił duży, czerwony guzik… Proszę go nie wciskać – upomniał burmistrza kierownik portu, ale było już za późno, rozpoczęło się odliczanie startu…Co stanie się z burmistrzem uwięzionym na pokładzie rakiety „Jupiter” pędzącej w kosmos? Czy załodze portu uda się bezpiecznie sprowadzić go na ziemię? Sprawdźcie, jak zakończyła się kosmiczna przygoda burmistrza.W książce LEGO City oprócz niezwykłej relacji z wydarzeń w kosmodromie znajdziesz też wiele ciekawostek, zadań i łamigłówek, plakat oraz minifigurkę LEGO City do samodzielnego złożenia.

źródło opisu: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-kosmos/

źródło okładki: http://www.ameet.pl/produkt/lego-city-kosmos/