Fluttershy i Fantastyczny Festiwal Futrzaków

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
My Little Pony, Flutthershy, kucyk, pony
bajki
Barbara

Nie od dziś wiadomo, że Fluttershy kocha wszystkie zwierzęta. Jednak szczególne miejsce w jej sercu zajmuje niesforny króliczek Angel. Łagodna klaczka tym razem pragnie spełnić marzenie swojego pupila i postanawia przygotować go do występu podczas Fantastycznego Festiwalu Futrzaków. Niestety okazuje się, że to zadanie nie jest takie proste, jak się wydawało? Ale czego nie zrobi się dla uroczego przyjaciela!

Przeczytaj pouczającą historię o przezwyciężaniu własnych słabości i odwadze w spełnianiu marzeń. Na końcu książki znajdziesz superdodatek - fantastyczne zadania przygotowane dla ciebie przez Fluttershy!

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/fluttershy-i-fantastyczny-festiwal/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/fluttershy-i-fantastyczny-festiwal/

Bursikowa | 2018-08-14
Przeczytana: 13 sierpnia 2018

Już dawno nie miałam okazji czytać takich słodkich bajeczek. Córka już z takich wyrosła, syn - wiadomo - nie te klimaty. Powiem szczerze, że przyjemnie się to czytało.Jak to w bajkach o kucykach i tu zawsze morał z uśmiechem, wspaniali przyjaciele gotowi w każdej chwili pomóc.

Barbara | 2017-04-20
Przeczytana: 02 maja 2017