Love Stage!! #7

Okładka książki Love Stage!! #7 Eiki Eiki, Taishi Zaou
Okładka książki Love Stage!! #7
Eiki EikiTaishi Zaou Wydawnictwo: Waneko Cykl: Love Stage!! (tom 7) Seria: Boys Love (Waneko) komiksy
komiksy
Love Stage!! (tom 7)
Boys Love (Waneko)
Waneko
2017-03-02
2017-03-02
2017-09-27
Mateusz Makowski, Katarzyna Martelińska
manga yaoi komedia okruchy życia

Okładka książki Love Stage!! #6 Eiki Eiki, Taishi Zaou
Love Stage!! #6 Eiki Eiki, Taishi Z...
Okładka książki Love Stage!! #5 Eiki Eiki, Taishi Zaou
Love Stage!! #5 Eiki Eiki, Taishi Z...
Okładka książki Love Stage!! #4 Eiki Eiki, Taishi Zaou
Love Stage!! #4 Eiki Eiki, Taishi Z...
Okładka książki Love Stage!! #3 Eiki Eiki, Taishi Zaou
Love Stage!! #3 Eiki Eiki, Taishi Z...

Zakończenie tomiku bardzo pozytywnie odbieram, przyjemny ostatni tom, ostatnie sprawny, który były nierozwiązane zostały tu zawarte. Myślę, że każdy coś znajdzie dla siebie w tej serii, dla mnie z pewnością było to odwrócenie ról zakochanych na którą czekałam od drugiego tomiku, kiedy już tylko o tym wspomnieli.
W pewnym momentach można było zauważyć gorszą jakość kreski, tak jakby przy ostatnim tomiku autorzy się spieszyli i nie do końca wszystko dopracowali, mimo tych niuansów, tomik na wysokim poziomie tak jak i cała seria. Pozytywnie będę wspominać to yaoi.

W pewnym momentach można było zauważyć gorszą jakość kreski,...

Śmieszny ten ostatni rozdział z zamianą ról, ale cieszę się, że wszystko się dobrze skończyło, spędzony czas z fajną manga C:

zdecydowanie najlepszy tomik z całej serii. W końcu Izumi pokazał, że ma jaja. Ale całość oceniam na 8

Ciekawa część historii Ryoumy i Izumiego. Polecam

Ciekawa część historii Ryoumy i Izumiego. Polecam

W tej części pojawił się kryzys w związku głównych bohaterów. Jednak jak się można domyślić, wszystko kończy się happy end'em. Mangę czyta się bardzo szybko. Na pewno jeszcze kiedyś sięgnę po inne tytuły autorów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Świetne zakończenie :) Podsumowując naprawdę urocza, zabawna i sympatyczna historia! Polecam :)

Moja ocena 5/6

Moja ocena 5/6

1931

Taka ładna okładka, cały czas myślałam, że będzie wesele. Zdziwiłam się jak było tylko pół strony i to jeszcze nie głównych bohaterów.
Ogólnie manga fajna, ale jest cenzura. Taka bardziej zachowana przez autorki, po prostu nie rysowały. Nie mówię że to źle, ale po 18+ na okładce spodziewałam się czegoś więcej.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Oceniając całą serię: Kapitalna manga :) Bardzo zabawna i urocza :) Szkoda tylko, że już się skończyła. Teraz tylko czekać na "Back Stage" :D

Jeśli mam być szczera to nie przepadalam za tą seria jak maniaczka aczkolwiek ten ostatni tomik pozostawił uśmiech na mojej twarzy

• Manga
  • Mangi