Love Stage! #7

Cykl: Love Stage!! (tom 7)
Wydawnictwo: Waneko
ラブ・ステージ!!
manga, yaoi, komedia, okruchy życia
komiksy
green_artist

Początek wspólnego mieszkania i koniec wzruszeń! W ramach walki ze stalkerem Izumi kryje się w domu Ryoumy. Razem jedzą posiłki, biorą kąpiele, a w nocy… Ich wspólne miłosne życie zostaje przerwane nieoczekiwaną prośbą Izumiego. Ryouma, przestraszony tym, co słyszy od swojego chłopaka, postanawia uciec! Czy nasz dwójka naprawdę poważnie przemyślała co oznacza spotykanie się z innym mężczyzną? W ostatnim rozdziale znajdziecie rozwiązanie ich problemu dotyczącego ról, jakie powinni przybrać!

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Kyoko909 | 2017-06-04
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga
Przeczytana: 17 kwietnia 2017

Oceniając całą serię: Kapitalna manga :) Bardzo zabawna i urocza :) Szkoda tylko, że już się skończyła. Teraz tylko czekać na "Back Stage" :D

Magdalena-cherry | 2017-04-27
Przeczytana: 27 kwietnia 2017

Jeśli mam być szczera to nie przepadalam za tą seria jak maniaczka aczkolwiek ten ostatni tomik pozostawił uśmiech na mojej twarzy

Kattowitz | 2018-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2018