Kliknij mnie!

Tłumaczenie: Marta Tychmanowicz
Wydawnictwo: Babaryba
Tap to play!
Dominiqe83

Baw się książką jak tabletem!

Blipek chce wygrać w swojej komputerowo-książkowej grze.
Ale tylko Ty możesz mu pomóc: klikając, dmuchając i trzęsąc książką!

Ta interaktywna zabawa spodoba się wszystkim fanom "Naciśnij mnie" Hervé Tulleta.

UWAGA! Książka nie potrzebuje baterii, ani zasilania.
Wystarczy dziecięca wyobraźnia!

źródło opisu: http://babaryba.pl/pl/p/KLIKNIJ-MNIE-Salina-Yoon/151

źródło okładki: http://babaryba.pl/pl/p/KLIKNIJ-MNIE-Salina-Yoon/151

Dominiqe83 | 2017-03-27
Przeczytana: 27 marca 2017

Amerykańska autorka Salina Yool, która stworzyła ponad 100 książek dla dzieci, wykreowała również postać wesołego Blipka. Książeczka "Kliknij mnie" to interaktywna przygoda, pochłaniająca dzieciaki i doskonale zastępująca im tableta! Bo Blipek jest uczestnikiem komputerowo-książkowej gry, w którą angażuje małych czytelników. Kolejne jej etapy Blipek może pokonać tyko dzięki pomocy czytających o jego poczynaniach dzieci, które mają za zadanie klikać, trząść czy łaskotać głównego bohatera :) Za dotarcie do ostatniego etapu gry przysługuje nagroda! I to nie byle jaka. Przekonajcie się koniecznie sami wraz ze swoimi pociechami.

Wszystkim fanom kreatywnych książeczek autorstwa Herva Tulleta również i ta pozycja powinna przypaść do gustu. Bo czyż może być coś przyjemniejszego niż obserwowanie własnego dziecka, zafascynowanego uczestnictwem w książkowych wyprawach?

Serdecznie poleca Ala i jej mama :)
Wiek dziecka: 2+ (i czterolatek da się wciągnąć do zabawy).

Netula_CK | 2017-07-26
Przeczytana: 26 lipca 2017

Kolejna propozycja z fenomenalnej serii interaktywnych książek, które nie potrzebują baterii, bo ich źródłem zasilania jest dziecięca wyobraźnia i…pomysł autorki. Poznajcie sympatycznego Blipka i pomóżcie mu wygrać grę, na której bardzo mu zależy. Ale uwaga – pospieszcie się, czas ucieka!

Jakie są zasady gry? Blipek musi się dostać do cyferek znajdujących się w górnym rogu książki. Sam nie da rady tego zrobić, jest małą, czerwoną kropką, która potrzebuje pomocy Twojego dziecka! Jak maluch może pomóc? Sposobów jest mnóstwo. Może niech pokręci książką w kółko albo przekrzywi ją w prawą stronę? Oj, za mocno! Natychmiast szybko w lewo, zanim Blipek wypadnie z książki! Teraz trzeba go reanimować, jeden klik i drugi klik. Uff, Blipek jest znowu z nami, chociaż…jakiś trochę zniekształcony. Chyba znów musicie mu pomóc.

To tylko niektóre z pomysłów, które poddaje nam Salina Yoon, autorka ponad stu publikacji dla dzieci. Aby poprowadzić Blipka do wygranej, twoje dziecko będzie musiało...

J_85 | 2017-09-24
Przeczytana: 12 października 2017