Jaskinie 2/2001

Cykl: Kwartalnik Jaskinie (tom 23)
Wydawnictwo: ZRGiW AMC, Góry
kwartalnik, jaskinie
czasopisma
Leksi88

Ogólnopolski magazyn opisujący podziemny świat jaskiń. Jego wydawcą jest Polski Związek Alpinizmu. W każdym numerze znajdziemy ilustrowane relacje z wypraw, opisy najciekawszych kierunków podróży, praktyczne porady dotyczące wyboru sprzętu i techniki. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy nurkowania. Nowości z Sudetów • Jaskinie okolic Kochanowa • Nowości z Niecki Nidziańskiej • Obryw w...

Nowości z Sudetów • Jaskinie okolic Kochanowa • Nowości z Niecki Nidziańskiej • Obryw w Jaskini Koralowej • Zawalisko w Rudnikach • Kolejna tragedia w Studni Szpatowców • Nowa ciekawa jaskińka na Niżu Polskim - Kubusiowa Jama • Nowe jaskinie na Babiej Górze • Nowa „setka” w Beskidach • 45 milionów złotych za Gouffre Chauvet • Trzy doby „studiów” w jaskini • Wyprawa „Canin - zima 2001” • Spotkanie weteranów • 35 lat Krakowskiego Klubu Taternictwa Jaskiniowego • Nowy polski klub jaskiniowy - Speleoklub Beskidzki • Zmarł profesor Stanisław Dżułyński • Sympozjum speleologiczne • Pierwsza księga pamiątkowa klubu jaskiniowego • Polish caving • Archiwalne „Jaskinie”

źródło opisu: http://jaskiniekwartalnik.blogspot.com/search/label/2001

• Świąteczne marzenie
  • Gala-Dalí
  • Pamiętnik księżniczki
  • Tekst
  • Murder Park. Park morderców
  • Dziewczyna, która wróciła

6,64 (11 ocen i opinii)
Tekst
Dmitry Glukhovsky

7,64 (94 ocen i opinii)
Murder Park. Park morderców
Jonas Winner

7,38 (61 ocen i opinii)
Dziewczyna, która wróciła
Susan Lewis

6,45 (20 ocen i opinii)
Pudełko z guzikami Gwendy
Stephen King , Richard Chizmar

6,88 (179 ocen i opinii)
Na krańce świata. Podróż historyka przez historię
Norman Davies

8,83 (6 ocen i opinii)