Szczepionki obowiązkowe i zalecane. Kiedy, jakie i dla kogo

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

W książce omówiono obecnie produkowane szczepionki, wyjaśniono metody ich wytwarzania i działanie oraz przedstawiono zagrożenia związane z ich przyjmowaniem. Dowiemy się, jak medycyna radzi sobie z takimi chorobami, jak: gruźlica, ospa, odra, różyczka, AIDS. W publikacji przedstawiono też zalecenia dotyczące szczepionki przeciw ospie wietrznej, najświeższe informacje na temat szczepień dla podróżnych i badań nad szczepionkami skojarzonymi.

Y_Rika | 2017-07-09
Chaoticreader | 2016-11-21