Wyszkolenie Strzeleckie. Warszawa 1938

Wydawnictwo: Napoleon V
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Syn

Jest to reprint wydanego w roku 1932 dla Departamentu Piechoty, podręcznika do szkolenia i doskonalenia technik strzeleckich.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: https://www.poczytaj.pl

Syn | 2017-03-14
Na półkach: Posiadam

Otrzymałem tę książkę od znajomego pracującego w drukarni.Ogólnie tylko dla miłośników tematu. Czytałem ją na parę razy bo sam ,aż takim miłośnikiem nie jestem. Mimo wszystko , wskazówek i podstaw techniki strzeleckiej jest w niej ogrom.Więc dla znającego temat na pewno jest to dobra pozycja. Mimo że technologia poszła do przodu ,niektóre z omawianych zagadnień i taktyk mogą się przydać i dziś(albo tym bardziej w przypadku postapokalipsy;D)

Na półkach