Pierwsza pomoc

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekarz rodzinny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Septem
zdrowie, medycyna

Każdy z nas może być świadkiem wypadku, nieszczęśliwego splotu okoliczności lub zwykłego urazu. To, w jaki sposób zareagujemy i pomożemy poszkodowanej osobie, w skrajnych przypadkach może decydować nawet o jej życiu lub śmierci. Autorka książki w jasny i przejrzysty sposób omawia zarówno zasady postępowania w niegroźnych sytuacjach (na przykład krwawienia z nosa), jak i działania konieczne w przypadku zagrożenia życia (zatrzymania krążenia, porażenia prądem czy tonięcia). z tej publikacji dowiesz się także, co powinno znaleźć się w Twojej podręcznej apteczce, aby nie zaskoczyło Cię żadne przykre wydarzenie.Pierwsza pomoc powinna być lekturą obowiązkową. Również Ty możesz zostać postawiony w sytuacji, w której zdrowie lub życie innej osoby znajdzie się w Twoich rękach!Dzięki tej książce poznasz zasady postępowania w przypadku:zatrzymania krążenia,urazów kręgosłupa,zadławień,porażeń prądem,oparzeń,udarów cieplnych,podtopień,urazów głowy, jamy brzusznej i żeber,krwawień z nosa,złamań,stanów padaczkowych.Sprawdź, czy wiesz, jak postępować w nagłych przypadkach!Seria Lekarz rodzinny to nieocenione źródło informacji pomagające zrozumieć podstawowe zagadnienia związane z daną chorobą. Informacje są przedstawione w dostępny sposób i nie pomijają żadnych istotnych szczegółów. Wszystkie książki powstały pod czujnym okiem ekspertów, w oparciu o najnowsze, kompleksowe dane. Weź swoje zdrowie we własne ręce i zacznij aktywnie wpływać na przebieg choroby. Tak wiele zależy od Ciebie!

tn_ | 2016-05-23
CrazyGirlxD | 2016-08-28