Żelazo

9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
albumy
Bacha85

Historia motoryzacji jest stosunkowo dobrze poznaną i udokumentowaną dziedziną. Dzięki muzeom, bibliotekom, archiwom i internetowi, mamy wgląd w jej najważniejsze wydarzenia. [...] Ale czy wiemy, kto po raz pierwszy porzucił swój samochód? [...] O tym jest ten album. O żelazie pozostawionym na pastwę losu. O samochodach niemo godzących się na niewesoły los.O tych, które jeszcze nie tak dawno...

[...]
O tym jest ten album. O żelazie pozostawionym na pastwę losu. O samochodach niemo godzących się na niewesoły los.O tych, które jeszcze nie tak dawno były obiektem pożądania. O tych, o których większość zapomniała. Ale nie ja. A Ty, drogi czytelniku?

źródło opisu: ze wstępu

źródło okładki: google

Bacha85 | 2017-02-28
Przeczytana: luty 2017

Przepiękny album dla miłośników starych samochodów, na które można spojrzeć z innej perspektywy. Klimatyczne zdjęcia okraszone zostały komentarzami, często jedynie dzięki nim można rozpoznać z jakim samochodem mamy do czynienia.
Najlepszy dowód na to, że nawet rozkład może mieć w sobie mnóstwo uroku.

buszi | 2017-03-19
Na półkach: Przeczytane, Złomnik