Recall healing totalna biologia

Okładka książki Recall healing totalna biologia Gilbert Renaud
Okładka książki Recall healing totalna biologia
Gilbert Renaud Wydawnictwo: Wena poradniki
poradniki
Recall healing
Wena
2014-01-01
2014-01-01
uzdrawianie świadomość

Kompendium wiedzy o uzdrawianiu przez świadomość. Świetnie opisane konflikty, merytorycznie i spójnie. Łatwo znaleźć interesujący nas temat. Przejrzysta, czytelna i wyczerpująca temat

Dużo wznosi, jeśli ktoś się zaczyna interesować TB. Jak dla mnie super.

Dużo wznosi, jeśli ktoś się zaczyna interesować TB. Jak dla mnie super.

Bardzo pomocna książka, szczególnie dla tych co interesują się totalną biologią i mają za sobą już podstawy z warsztatów i wiedzą jak z niej korzystać. Dzięki niej kilka razy poradziłam sobie z własnymi objawami. Chciałoby się więcej.

Z rzadka spotykane rzetelne podejście psychologiczne miesza się tu z powszechnym szarlatańskim bełkotem czerpiącym swe fundamenty z wątpliwej jakości źródeł (niezbyt wielu, dodajmy - temat, moim zdaniem słusznie, nie doczekał się szerszego opracowania),poziom, na jakim stoją wyjaśnienia poszczególnych schorzeń, wpycha czytelnika z powrotem w ciemne średniowiecze, gdzie braki w wykształceniu medycznym rekompensowano sobie praktykami w stylu alchemii i astrologii. Polecić mogę jedynie "do pośmiania się", choć za taką cenę można znaleźć zdecydowanie lepsze rozrywki.

Na zakończenie cytat z książki, który oddaje jej ogólny poziom:
"Pewne kocię urodziło się z wadą - miało przykurczoną łapę. Kotka, która je urodziła, była w okresie ciąży często karcona za wyciąganie łap i drapanie ludzi. Kiedy jej pani - jedenastoletnia dziewczynka - opowiedziała o tym kociakowi, ten wyzdrowiał".

Pomaga odnaleźć w umyśle źródło chorób i dolegliwości. Taka książka powinna być w każdym domu. "Encyklopedia zdrowia". Szkoda, że niektórev przypadki są małostkowo opisane i tak naprawdę i tak nadal nie wiesz gdzie szukać. Ale mimo wszystko baaardzo polecam.

Zupełnie inne spojrzenie na chorobę. Ciekawe. Bardzo ciekawe, choć czasem zbyt ogólnikowo wytłumaczony problem.

• Zdrowie
  • Leczenie
  • -- DOC: SCI: Altmed
  • Medycyna
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Recall healing totalna biologia