Recall healing totalna biologia

uzdrawianie świadomość
Recall healing
poradniki
uzdrawianie świadomość

Bardzo pomocna książka, szczególnie dla tych co interesują się totalną biologią i mają za sobą już podstawy z warsztatów i wiedzą jak z niej korzystać. Dzięki niej kilka razy poradziłam sobie z własnymi objawami. Chciałoby się więcej.

Z rzadka spotykane rzetelne podejście psychologiczne miesza się tu z powszechnym szarlatańskim bełkotem czerpiącym swe fundamenty z wątpliwej jakości źródeł (niezbyt wielu, dodajmy - temat, moim zdaniem słusznie, nie doczekał się szerszego opracowania), poziom, na jakim stoją wyjaśnienia poszczególnych schorzeń, wpycha czytelnika z powrotem w ciemne średniowiecze, gdzie...

Pomaga odnaleźć w umyśle źródło chorób i dolegliwości. Taka książka powinna być w każdym domu. "Encyklopedia zdrowia". Szkoda, że niektórev przypadki są małostkowo opisane i tak naprawdę i tak nadal nie wiesz gdzie szukać. Ale mimo wszystko baaardzo polecam.

Zupełnie inne spojrzenie na chorobę. Ciekawe. Bardzo ciekawe, choć czasem zbyt ogólnikowo wytłumaczony problem.

• Medycyna
  • Zdrowie
  • Chcę kupić
  • Chcę w prezencie
  • Psychologia/Chce przeczytać/
  • Wyczerpane nakłady
  • Rozwój osobisty
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Recall healing totalna biologia