Dyskusje o książce Rapsodia: Dziecko krwi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Dzień dobry. Szukam książki dla młodzieży, którą czytałem gdzieś na początku lat dwutysięcznych. Opowiadała o szlacheckiej dziewczynie przeniesionej w czasie do dwudziestego wieku za sprawą alchemii. Na sto procent polskiego autorstwa. Z góry dziękuję:)
2 godz. temu
Wznowienia książek
george adams holistyczny detektyw ( z tego co widziałam ostatnio wydana na chyba pruszyński w 1995r - gdzie to jest nonsens w porównaniu z dużą oglądalnościa serialu na netflix-ie
4 lata temu
Szukam serii fantasy
 Królewska krew. Wieża elfów
6 lata temu
Szukam książek Fantastyka
Zanim przejdę do właściwego tematu, taka jedna uwaga ogólna: bardzo marudzisz. Naprawdę, nie spotkałam się jeszcze z dyskusją typu „polećcie mi taką a taką książkę” w której osoba szukająca pomocy odrzuciłaby większość propozycji. Moim zdaniem to dobrze, to nawet bardzo dobrze, bo dzięki temu temat nie zmienia się w wyliczankę tytułów książek, o których się nie rozmawia,...
7 lata temu
Ksiązki fantasty które koniecznie trzeba przeczytać
Ja polecam książki Jonathana Carrolla! Moją ulubioną jest  Zakochany duch Zakochany duch ale polecam też inne :)  Białe jabłka Białe jabłka  Kraina Chichów Kraina Chichów
8 lata temu
Długie serie jakie polecacie ?
Z długich dobrych serii zapamiętałam te:  Lewiatan Lewiatan  Behemot Behemot  Goliat Goliat -Chociaż te są troche sc-fi  Wilczy brat Wilczy brat
8 lata temu
Pokazuje 6 z 10