Masaż chiński dla początkujących

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
masaż
zdrowie, medycyna

Ta książka to doskonałe połączenie wiedzy starożytnej i współczesnej. Przedstawia najważniejsze techniki chińskiego masażu TUI-NA, dokładne omówienie ciekawych przypadków radykalnego poprawienia stanu zdrowia, a nawet całkowitego wyzdrowienia. Skierowana jest do osób zajmujących się masażem zawodowo, jak i amatorsko. Poradnik ten jest podstawowym podręcznikiem, z którego można czerpać wiedzę o...

Poradnik ten jest podstawowym podręcznikiem, z którego można czerpać wiedzę o podstawach naturalnej medycyny chińskiej. Bogaty materiał ilustracyjny, przystępny język i przejrzysty układ książki to tylko niektóre z wielu zalet tej publikacji.

stas | 2014-10-28
Deliverancess | 2014-05-24