Liczymy kalorie. Jedyna skuteczna, najprostsza, rewelacyjna metoda odchudzania

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
zdrowie, medycyna

Rozsądna dieta, dzięki której autorka poradnika i jej córka zrzuciły łącznie 150 kilogramów! Sekret polega na skrupulatnym liczeniu kalorii - zrób to tak, by przyjmować ich dokładnie tyle, ile jesteś w stanie spalić. Zabierz tę książkę na zakupy, a przekonasz się, jak łatwo małymi krokami zmienić swój jadłospis na zdrowszy - a przy tym nie mniej smaczny od dotychczasowego! Pierwsza część poradnika wyposaży Cię w solidną wiedzę o składnikach odżywczych, ćwiczeniach fizycznych i sposobach utrzymania dobrego nastroju. Dowiesz się, jak podzielić kalorie między posiłki i wyznaczyć dzień, w którym raz na zawsze zmienisz nawyki żywieniowe. W drugiej części czeka na Ciebie zestaw tabel kalorii i program pierwszych 28 dni odchudzania

57kg | 2011-08-11
Na półkach