Reumatologia kliniczna t.1-2

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320039795
zdrowie, medycyna

Nowoczesne, kompleksowe dzieło obejmujące wszystkie aspekty współczesnej reumatologii klinicznej. Najnowsza wiedza z zakresu podstaw teoretycznych, metod diagnostyki i terapii chorób reumatycznych oraz ich obrazów klinicznych to wyjątkowe walory dydaktyczne tej publikacji. Dzieło uzupełniono o część dotyczącą rzadko występujących objawów i zespołów chorobowych, które nie zostały omówione w poszczególnych rozdziałach. Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,

Gizmo | 2011-01-31
wombatcch | 2010-09-28