Choroby reumatyczne

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL
832002918X
reumatyzm
zdrowie, medycyna

wiadomości z zakresu budowy i fizjologii tkanki łącznej, mechanizmów patogenetycznnych w chorobach reumatycznych, badań diagnostycznych i zasad postępowania leczniczego objawy chorób reumatycznych towarzyszące zakażeniu HIV, chorobę z Lyme, fibromialgię wiadomości z zakresu patogenezy, diagnostyki i leczenia chorób reumatycznych. Obecne wydanie uzupełniono opisaniem rozwoju stawów w życiu płodowym, przedstawieniem możliwości w dziedzinie diagnostyki serologicznej oraz danymi dotyczącymi nowych leków wprowadzanych do terapii chorób reumatycznych.

Chaoticreader | 2016-11-21
Tineczka1991 | 2013-12-28