Nadciśnienie. Eliminować czynniki ryzyka!

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Interspar
zdrowie, medycyna

Istnieje wiele sposobów pozwalających obniżyć zbyt wysokie ciśnienie bez konieczności przyjmowania leków. Niefarmakologiczne metody leczenia nadciśnienia cieszą się ogólnym poważaniem. Spośród osób cierpiących na nadciśnienie tylko nieliczne muszą koniecznie natychmiast sięgnąć po leki. zadaniem niniejszej książki jest udzielenie praktycznej pomocy przy leczeniu nadciśnienia w codziennych życiu. z licznych przedstawionych tu możliwości czytelnik powinien wybrać te metody, które uważa za odpowiednie dla siebie.