Odwaga

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Cykl: Skandynawska Saga. Hannah (tom 7)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Vågemot
saga, miłość, rodzina, perypetnie, życie

Åshild po raz pierwszy przybywa do Kopenhagi. Miasto ją zachwyca. Także w Sorholm wszystko jest nowe i nieznane, ale dziewczyna dobrze się tu czuje. Do czasu, bo wrogowie Hannah nie dają o sobie zapomnieć. Nie wszyscy są zachwyceni z odwiedzin młodej pary w majątku. Wkrótce młodzi przekonują się, że muszą na siebie uważać. Ole chce też za wszelką cenę rozwikłać nieporozumienia, które...

Ole chce też za wszelką cenę rozwikłać nieporozumienia, które zrodziły się między Flemmingiem i Hannah. Niewielka rodzina z Sorholm potrzebuje pomocy, by wybrnąć z poważnych tarapatów.

źródło opisu: okładka książki

dzosefinn | 2012-03-29
Przeczytana: 29 marca 2012

Odwaga jest kolejnym tomem ze skandynawskiej sagi Hannah. Tym razem razem z młodymi - Ole'm i Åshild - przenosimy się do Danii, gdzie czkają na nich kolejne perypetie. Muszą stawić czoło przeciwnościom losu, pomóc matce i przy okazji samemu nie stracić głowy.
Książka jest z serii łatwa, lekka i przyjemna - na jesienne wieczory. Wciąga od pierwszej strony i jest o wiele lepsza od poprzedniej części.

Tiril | 2016-07-23
Przeczytana: lipiec 2016