Idą święta. Historyjki z nalepkami

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
youstyna

Zadania z tej książeczki należy uzupełnić nalepkami, by stworzyć teksty historyjek. Zbuduj zdania tekstowo-obrazkowe i przeczytaj o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. Do książeczki dołączono 80 kolorowych naklejek. Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Boże Narodzenie, Idą święta, Dzień przedszkolaka, Piękne...

Do książeczki dołączono 80 kolorowych naklejek.
Tytuły w serii: Ulubione baśnie, Na wiejskim podwórku, Leśne plotki, Pojazdy specjalne, Zabawy przedszkolaków, Boże Narodzenie, Idą święta, Dzień przedszkolaka, Piękne księżniczki, Wycieczki przedszkolaków, Nowi koledzy, Wędrówki misia Okruszka, Wiosna misia Okruszka, Miś Okruszek pomaga Mikołajowi.

źródło opisu: http://aros.pl/ksiazka/ida-swieta-historyjki-z-nalepkami

źródło okładki: http://aros.pl/ksiazka/ida-swieta-historyjki-z-nalepkami