Savior
angielski
badziorro

Elsie has a problem. She has a mystery she is bent on solving, a mystery that led her to run for her life down the streets of Navesink Bank until she found herself rescued by a sexy stranger. Paine has a past. He’s done everything in his power to move on from it, to distance himself from the things he has done. But then one night he finds himself saving a woman whose naive dabbling in matters...

Paine has a past. He’s done everything in his power to move on from it, to distance himself from the things he has done. But then one night he finds himself saving a woman whose naive dabbling in matters she doesn’t understand threatens to drag him right back into the world he had done unspeakable things to escape from in the first place…

* This is a stand-alone with an HEA, but features secondary characters from "Monster" and "Killer".

badziorro | 2017-01-04
Przeczytana: 04 stycznia 2017