Gabrysia - dzieciom

Wydawnictwo: Polihymnia
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Gabriela Kotas

Pierwszy tomik z serii "Gabrysia - dzieciom" jest m. in. powrotem do szczęśliwego dzieciństwa, którym chcę się podzielić. Mam nadzieję, że dzieciom przybliżę czasy, które juz minęły, a dorosłym podaruję niejedną łezkę wzruszenia.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Iliana | 2017-01-01
Na półkach: Rekomendacja :)
Przeczytana: 01 stycznia 2017

Dotychczas odbiorcami poezji Gabrysi byli dorośli. Dzisiaj poetka wychodzi z wierszykami do dzieci, które, śmiem twierdzić są równie wymagającą grupą czytelników. Pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu? Babcia. Nikt tak nie opowiadał mi bajek jak babcia. Ona umiała wszystko. Najlepiej, z uśmiechem na ustach.

Wiersze Gabrysi Kotas przywołują wspomnienia związane z dzieciństwem. Dźwięczne, pełne zapachów i smaków, z rymem i rytmem. Wiersze, w których znajdziemy magiczne podwórko, piękną przyrodę, magię Świąt, spełnianie marzeń oraz najważniejsze – radość.

Zapraszam po magię wierszy Gabrysi, która z uśmiechem na ustach zaprasza wszystkie dzieci na chwilę odpoczynku z bohaterami Jej wersów. Wesołych, słonecznych i ciepłych. Poczytajcie z dziećmi, razem i spędzajcie w ich towarzystwie, jak najwięcej czasu, bo poezja jest fajna! A wierszyki łatwo zapamiętać i recytować nawet z pamięci! :)

Zapraszam na całą recenzję...

Na półkach