Zgłosuj na książki roku 2017

Jak zostać narkomanem

giela23

"Jak zostać narkomanem" dotyczy psychologicznych mechanizmów powstawania narkomanii, na który to temat, w naszym kraju czasami mało wiedzą nawet profesjonaliści, a zgoła nic nauczyciele i rodzice oraz sami zagrożeni uzależnieniem. Narkomani w potocznym odczuciu, to wciąż zbyt często, podejrzani o złą wolę słabeusze i pasożyty wybierający życie na koszt innych, lub znudzeni nadmiarem dóbr osobnicy, którzy "mają za dobrze".
Niniejsza, zaopatrzona przewrotnym tytułem, książka ma ułatwić zrozumienie złożonych przyczyn i mechanizmów powstania narkomanii.

źródło opisu: Warszawa 1993

źródło okładki: google