Mały Bu. Co spotkało Słonika Bu na spacerkach?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Cień Kształtu
słonik, bu, mały, wierszyki

Renata Lenart potrafi swoją poezją wzbogacić każde wydarzenie. Jej wierszyki zdobywają sławę i cieszą publiczność, zawsze trafiając w punkt, rozweselając nawet najbardziej zatroskane twarze i zarażając niebywałym optymizmem. Tym razem Autorka stworzyła zabawne perypetie małego Słonika Bu, który dopiero odkrywa świat i poznaje jego mieszkańców, z każdej wędrówki wraca mądrzejszy i bogatszy o...

Tym razem Autorka stworzyła zabawne perypetie małego Słonika Bu, który dopiero odkrywa świat i poznaje jego mieszkańców, z każdej wędrówki wraca mądrzejszy i bogatszy o nowe doświadczenia. Ta pięknie ilustrowana książeczka przyniesie radość dużym i małym Czytelnikom, na nowo zachwyci światem i przypomni o ważnych w życiu rzeczach, o których łatwo na co dzień zapomnieć.
Otwórzmy zatem okładkę i wkroczmy w magiczny świat Małego Bu – co spotka go dziś na spacerze?

10% kwoty z każdego sprzedanego egzemplarza wspiera działania Fundacji Spełnionych Marzeń.

źródło opisu: cien-ksztaltu.pl

źródło okładki: cien-ksztaltu.pl/