Jaś i fiu fiu

Seria: Poczytajmy Razem
Wydawnictwo: Zielona Sowa
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
nieperfekcyjnie

Królik Jaś nie lubi hałasu. Ale pewnego dnia dziwne dźwięki budzą jego ciekawość. Co to za odgłosy? Czy życie Jasia na zawsze się zmieni?

Książki z serii "Poczytajmy razem" zawierają propozycje zabaw związanych z każdą historyjką i tematów rozmów z dziećmi o sytuacjach, w których mogą się znaleźć każdego dnia.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1458860-jas-i-fiu-fiu-poczytajmy-razem

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1458860-jas-i-fiu-fiu-poczytajmy-razem

nieperfekcyjnie | 2017-07-11
Przeczytana: 12 czerwca 2017

Literatura dziecięca obejmuje tak wiele różnorodnych książek, że niemałym wyzwaniem jest odnalezienie w nich interesujących perełek bądź konkretnych lektur. Jednak jakiś czas temu wpadłam na pomysł zaopatrzenia domowej biblioteczki w tytuły, w jakich występuje imię mojego synka, czyli Jaś. Myślę, że to świetna pamiątka na dalsze lata - zawsze łatwiej dziecku utożsamić się z głównym bohaterem.

Jaś to króliczek, który nie cierpi hałasu, jednak ciężko jest go uniknąć, gdy posiada się jedenaścioro rodzeństwa. Na nic zdaje się uciekanie przed głośnymi dźwiękami - jeśli w pobliżu nie ma braci i sióstr, to pojawia się helikopter, traktor albo inny nieznany odgłos, przed jakim tym razem Jaś nie ucieka w odróżnieniu od swego rodzeństwa. Może w końcu tytułowy bohater będzie mógł spędzać czas wraz z innymi króliczkami, nie stroniąc od hałasu?

"Jaś i fiu fiu" to książka z miękką okładką w dość dużym...

Kasia | 2018-06-07
Na półkach: Teraz czytam