Jestem wściekły! jak pokonać złość

Okładka książki Jestem wściekły! jak pokonać złość Dagmar Geisler
Okładka książki Jestem wściekły! jak pokonać złość
Dagmar Geisler Wydawnictwo: Jedność Seria: Ja i moje emocje literatura dziecięca
36 str. 36 min.
2016-01-01
36 min.
Magdalena Jałowiec

Okładka książki Wścibscy Dorota Gellner, Beata Zdęba
Wścibscy Dorota Gellner, Bea...
Okładka książki Miasto nocą Agnieszka Frączek, Magdalena Kozieł-Nowak
Miasto nocą Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Chcę mieć przyjaciela. O dziewczynce, która chciała zaprzyjaźnić się z krokodylem Marianna Jagoda, Elżbieta Zubrzycka
Chcę mieć przy... Marianna Jagoda, El...
Okładka książki Moje ciało należy do mnie Gudrun Dittrich, Ursula Hagedorn, Martina Neukirch-Seibert
Moje ciało nal... Gudrun Dittrich, Ur...

Dobra książka, w prosty sposób ukazuje dzieciom, co się dzieje z ciałem podczas silnego wzburzenia. Na plus sposoby radzenia sobie ze złością. Nie podobał mi się trik z "głośnym krzyczeniem przez okno".

Bardzo podoba mi się seria o emocjach Dagmary Geisler.
Poznajemy z dzieckiem złość oraz sposoby którymi można ją wyrażać bez krzywdzenia innych. Bardzo przejrzyście wyjaśnione czym są granice, dlaczego nie należy bić i krzyczeć na drugą osobą, jak sobie z tym poradzić i jak rozpoznawać złość u siebie i u innych. Warto sięgnąć po tą lekturę.

Bardzo podoba mi się seria o emocjach Dagmary Geisler.

• Literatura dziecięca
  • 2017
  • Magdalena
  • Szymuś
  • Adusia

Dodaj cytat z książki Jestem wściekły! jak pokonać złość