Komunikacja komputerowa

Wydawnictwo: Wiedza i Życie
Gosia_Łukasz

"Chociaż komunikacja za pośrednictwem komputera nie osiągnęła jeszcze w Polsce szczytu możliwości, znajdujemy się właśnie na progu nowej epoki zastosowania komputerów. Użycie komputera do porozumiewania się będzie w najbliższej przyszłości tak samo powszechne jak dzisiaj do obróbki tekstów. Jest to więc wystarczający powód, by bliżej zapoznać się z tą tematyką. Książka ta jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy potrafią obsługiwać komputer osobisty i mają zamiar nauczyć się komunikowania się za jego pomocą. Jest pierwszą próbą podjęcia tej tematyki z uwzględnieniem polskich realiów. Nie zawiera żadnych wiadomości z dziedziny komunikacji, aczkolwiek także doświadczeni użytkownicy stosujący od dawna transmisje danych mogą znaleźć tu rady, jak uczynić pracę bardziej efektywną. Zostały tutaj omówione wszystkie ważne aspekty komunikacji za pośrednictwem komputera osobistego (PC). Jak się dalej okaże, takie zastosowanie komputera jest bardzo praktyczne i nie wymaga dużych inwestycji w sprzęt. Zastosowanie komunikacji komputerowej, z której korzysta coraz więcej osób na całym świecie, może znacznie ułatwić pracę zawodową i przyczynić się do osiągnięcia sukcesu. "

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl