Gibraltar. Cieśnina - Skała - Państwo

Wydawnictwo: WKR
Gibraltar
jusola

Pierwsza publikacja z serii kompendiów „DLA KAPITANÓW I ZAŁÓG PŁYNĄCYCH PRZEZ...”, jednak przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej. GIBRALTAR: Cieśnina – Skała – Państwo to zwięzła, przystępnie przedstawiona historia miejsca, uznanego przez starożytnych za koniec zamieszkałego świata, a dziś wciąż będącego źródłem nieporozumień i konfliktów. Część pierwsza jest...

Pierwsza publikacja z serii kompendiów
„DLA KAPITANÓW I ZAŁÓG PŁYNĄCYCH PRZEZ...”,
jednak przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć więcej.

GIBRALTAR: Cieśnina – Skała – Państwo
Część pierwsza jest chronologicznym, bogato ilustrowanym i dokumentowanym zapisem dziejów Gibraltaru od czasów najdawniejszych do współczesności.
Część druga zawiera wypisy i wzmianki o Gibraltarze z literatury antycznej, średniowiecznej i współczesnej.

źródło opisu: http://www.multanex.pl/kazimierz.robak.html

źródło okładki: http://www.multanex.pl/kazimierz.robak.html