Chwyć Bajeczkę! Kraina Lodu 01/2016

Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska
bajki
Leksi88

Inne wydania

Seria "Chwyć bajeczkę" to książki dla dzieci. Najmłodsi czytelnicy mogą przeczytać o przygodach swoich ulubionych bohaterów filmowych a następnie rozwiązać zadania, gdzie bohaterami są właśnie postaci z ich ukochanych bajek. Ergonomiczny kształt pozwala nawet najmłodszym dzieciom bez problemu zabrać książeczkę w podróż czy na spacer.

źródło opisu: http://www.empik.com/chwyc-bajeczke,p1127057056,prasa-p

źródło okładki: http://www.empik.com/chwyc-bajeczke,p1127057056,prasa-p

Magdalena | 2017-01-01
Na półkach: 2016
Przeczytana: 31 grudnia 2016

Moja ulubiona bajka. Zobaczyłam, że jest książka i stwierdziłam, że muszę ją przeczytać. I tak jak z każdą książką przeżyłam tę historię dużo mocniej niż w wersji filmowej.
Przyznaję, że tylko w paru miejscach zauważyłam dodatkowe momenty, których nie było w bajce. I nawet mi to nie przeszkadzało.
Sądziłam, że będzie więcej zmian jak to zazwyczaj bywa, ale nie było. I super.
Gorąco polecam!

nieperfekcyjnie | 2016-02-25
Na półkach: Rok 2016
Przeczytana: 17 lutego 2016

Uwielbiam uniwersalne i ponadczasowe historie filmowe, które zachwycają zarówno młodych widzów, jak i tych dużo starszych. Ostatnio świat oszalał na punkcie Krainy lodu, która również niezwykle przypadła mi do gustu, zapierając dech w piersi nie tylko wzruszającą i wartościową fabułą, ale także uroczymi bohaterami oraz przecudowną ścieżką dźwiękową. To bajka, którą można oglądać co jakiś czas, nie obawiając się znużenia, a dla osób nadal pragnących pozostać w zimowym klimacie, wydawnictwa przyszykowały wiele interesujących książek, po które warto sięgać.

Podejrzewam, że Kraina Lodu z serii Biblioteka Filmowa to jedna z najlepszych książeczek wiernie przedstawiających historię Anny i Elsy. Czytelnik ponownie wkracza w fantastyczny świat, poznając siostry jako małe dziewczynki, towarzysząc im przez kolejne lata aż do momentu kulminacyjnego, czyli niebezpiecznej wyprawy Anny, Kristoffa, Svena oraz Olafa w...

kasiunia97 | 2017-08-10
Na półkach: 2017