Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków

Tłumaczenie: Wojciech Tyszka
Cykl: Disney Komiks DeAgostini (tom 3)
Wydawnictwo: De Agostini
Snow White and the Seven Dwarfs
komiksy
MAD_ABOUT_YOU

Kolejny z tomów poświęcony klasycznym animacjom, które powstały w najsłynniejszej wytwórni bajek, wytwórni Walta Disneya. Komiks powstał w oparciu o pełnometrażowy, amerykański, rysunkowy film animowany z 1937 roku. Uważany jest za jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych filmów tej wytwórni. Reklamowany przez Disneya jako pierwszy pełnometrażowy film animowany, w rzeczywistości...

Komiks powstał w oparciu o pełnometrażowy, amerykański, rysunkowy film animowany z 1937 roku. Uważany jest za jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych filmów tej wytwórni. Reklamowany przez Disneya jako pierwszy pełnometrażowy film animowany, w rzeczywistości był pierwszą amerykańską produkcją tego typu.

źródło opisu: opis autorski/wikipedia

źródło okładki: zdjęcie autordkie