Otaku numer 57 (Grudzień 2015)

Wydawnictwo: Studio JG
manga, anime, japonia
czasopisma
MałaAnia

Grudniowo-styczniowe wydanie magazynu „Otaku” tylko czeka, aż trafi w Wasze ręce! Oczywiście nie zabraknie w nim zimowo-świątecznych akcentów i wielu ciekawych artykułów. O tym, że zbliża się czas relaksu informuje nas już patrzący z okładki servamp lenistwa – Kuro. Oprócz wielu ciekawych recenzji, będziecie mogli poczytać również, jak Japończycy spędzają Boże Narodzenie i które demony można pokonać przy użyciu dobrych manier. Polecimy Wam również dwie książki idealne na zimowe wieczory – najnowszą część prozy Kossakowskiej z cyklu „Takeshi”, a fanów dla visual kei ucieszy recenzja opracowania z wydawnictwa Kirin. Nie przegapcie również fascynującej historii najsłynniejszych ulicznych zakapiorów Japonii. Powracają także porady cosplayowe – tym razem Kairi poruszy w nim drażliwy, ale jednocześnie bardzo ciekawy temat. A to zaledwie maleńka namiastka niespodzianek jakie czekają na Was w środku! Zdradzimy, że magazyn przeszedł w tym numerze kilka zmian w szacie graficznej.
Oczywiście pod choinkę dostajecie od nas również dwa ogromne plakaty – jeden z serii „Kokoro Connect”, a drugi z legendarnymi Sailorkami!

źródło opisu: Studio JG, 2015

źródło okładki: http://studiojg.pl/

• Milczące dziecko
  • Fashion Victim
  • Czy można umrzeć dwa razy?
  • Niedoskonali

8,6 (10 ocen i opinii)
Fashion Victim
Corrine Jackson

7,29 (34 ocen i opinii)
Czy można umrzeć dwa razy?
Leif GW Persson

7,96 (80 ocen i opinii)
Czerwony Parasol
Wiktor Mrok

7,17 (30 ocen i opinii)
Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar
Paweł Cieliczko , ks. Radek Rakowski

7,8 (5 ocen i opinii)