Wywiad i kontrwywiad w polityce międzynarodowej na przełomie XX i XXI wieku

Wydawnictwo: Difin
youstyna

Praca przybliża oraz wyjaśnia nieznane dotąd w pełni działania tajnych służb. Zawarte w książce treści są okazją do lepszego zrozumienia roli, jaką odgrywają tajne służby w funkcjonowaniu państwa i jego interakcji z innymi krajami. Zastosowanie wywiadu w formułowaniu polityki jest również istotnym elementem współczesnych stosunków międzynarodowych. Praca stanowi wprowadzenie do problematyki wywiadu i kontrwywiadu, zarówno z punktu widzenia analityka, jak i decydenta, będąc zarazem spójnym studium wywiadu oraz procesów wywiadowczych. Książka może okazać się ciekawa dla szerokiego grona odbiorców, w tym praktyków wywiadu i osób pracujących we wszystkich dziedzinach bezpieczeństwa narodowego, a także studentów oraz badaczy zajmujących się nauką o bezpieczeństwie i polityce.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/wywiad-i-kontrwywiad-w-polityce/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/wywiad-i-kontrwywiad-w-polityce/