Więzy Duszy. Życie bez udręki

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
How to Break Ungodly Soul Ties
religia
Odzio

Zbyt mocne przywiązanie do drugiego człowieka może stanowić poważne niebezpieczeństwo fizyczne i duchowe. Książka Benity Francis Chemnitz jest ostrzeżeniem przed nie-bożymi więzami duszy, w których relacja z drugim człowiekiem jest ważniejsza niż relacja z Bogiem. Taka sytuacja to zawsze początek duchowej choroby, której skutkami są podatność na manipulacje czy zgoda na bezgraniczną ingerencję drugiej osoby w nasze życie. Autorka podpowiada, w jaki sposób uwolnić się od toksycznej relacji duchowej z bliźnim i budować swoje życie w oparciu o naturalny porządek wyznaczony nam przez Pana.

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/414/Wiezy-duszy.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/414/Wiezy-duszy.html

Odzio | 2016-09-29
Przeczytana: 29 września 2016

Zaciekawiła mnie tematyka związana z więzami duszy ich wpływem na nasze życie. Książka ta to ciekawe kompendium wiedzy podejmujące tę tematykę. Autorka często sięga po przykłady z życia wzięte jak również podpiera się opowieściami i cytatami z Biblii.

Na półkach