Jestem niegrzeczna - wiersze, proza, brzydkie wyrazy i 20 twarzy

poezja

„Jestem niegrzeczna” – wiersze, proza, brzydkie wyrazy i 20 twarzy Oglądałeś kiedyś brazylijski serial tylko oczami, nie poruszając ustami, stojąc na jednej nodze, po zażyciu hiszpańskiej muchy? Kiedy ostatnio miałeś kontakt wzrokowy z Bradem Pittem i Alem Pacino? Czy wiesz, że twarz jest samospełniającą się przepowiednią? Lubisz ostrą jazdę wierszowaną, przerywaną wkurzającymi reklamami ...

„Jestem niegrzeczna” – wiersze, proza, brzydkie wyrazy i 20 twarzy
Kiedy ostatnio miałeś kontakt wzrokowy z Bradem Pittem i Alem Pacino?
Czy wiesz, że twarz jest samospełniającą się przepowiednią?
Lubisz ostrą jazdę wierszowaną, przerywaną wkurzającymi reklamami nawet w książce.
Nie wiesz!
Właśnie o takie doznania zadbała dla ciebie niepokorna aktorka i finalistka konkursu Debiut Literacki Roku 2015 – Ela Walczak. Sylwia Męcik narysowała twarze.
Jakie? Otwórz! To się okaże.