Kaitou Game

Wydawnictwo: Kadokawa, Kadokawa Shoten
komiksy
japoński
green_artist

Shiki znalazł się w sytuacji w której poznaje Phantom'a Thief'a!, złodzieja wielu cennych przedmiotów, którego policja nigdy nie jest w stanie ująć. Shiki ma zamiar krzyczeć i zaalarmować policję, ale gdy złodziej przyznaje się do kradzieży i tłumaczy że wszystko z powodu choroby matki, Shiki puszcza wolno złodzieja. Złodziej jednak słyszy kłótnie między Shikim a jego braćmi, dowiaduje się że stracił on matkę i jest pod opieką ojca i jego kochanki. A jego bracia znęcają się nad nim. Po wysłuchaniu tego, złodziej proponuje ofertę: zaprasza Shiki by zamieszkał z nim i ucieka zostawiając go oszołomionego. Następnego dnia, macocha Shiki odkrywa że jej pierścionek został skradziony i oczywiście obwinia Shiki'ego. Seomi, kapitan straży, który informuje że będzie prowadził śledztwo, odkryje kto naprawdę jest winny kradzieży. Jest jeden problem, Seomi to nikt inny jak sam Phantom Thief!

Julia | 2017-09-16
Na półkach: Komiks\manga, Przeczytane