Globalne oślepienie

Wydawnictwo: Poligraf
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Poetyka

"Globalne oślepienie" to niezwykle trafne i przejrzyste podsumowanie kontrowersyjnych tematów ostatnich lat. Stanowi ono całkowicie nowe wyjaśnienie przyczyn obecnej destabilizacji oraz globalnej ignorancji i bierności społeczeństwa. Wszystko to jest poparte licznymi dowodami naukowymi. Autor w dzieciństwie stoczył dramatyczną walkę ze śmiertelną chorobą. Na podstawie własnych doświadczeń i...

Wszystko to jest poparte licznymi dowodami naukowymi.

Autor w dzieciństwie stoczył dramatyczną walkę ze śmiertelną chorobą. Na podstawie własnych doświadczeń i poszukiwań przedstawia, krok po kroku, w naturalnym świetle obraz osłabionego młodego pokolenia, zmierzającego do samozagłady. Wyjaśnia przyczyny, dla których ludzie pozwalają się wplątywać w jarzmo niewolniczego kieratu wielkich korporacji, zatracając się w gonitwie za pieniędzmi i materialnym dobrobytem.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje.php?szukaj

Gabrysia | 2016-10-31
Przeczytana: 18 września 2016

Kupiłam przekonana, że dowiem się czegoś nowego, coś więcej niż to co już wiem.
Książkę na pewno polecam laikom, osobom które bazując jedynie na świecie informacji podawanych w tv, nie mają pojęcia co tak naprawdę realnie dzieje się.
Osobiście z lektury nic nie wyniosłam. Może dlatego, że globalne oślepienie to już nie mój świat...?

undine | 2017-12-06
Graku | 2017-09-28