Bajeczki z książeczki Zestaw ćwiczeń i zabaw logopedycznych

Wydawnictwo: Harmonia
youstyna

Książka jest adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, w normie intelektualnej, a także z niepełnosprawnością i zaburzeniami funkcji językowych (afazją, opóźnionym rozwojem mowy itp.). Publikacja zawiera 11 opowiadań, które mają na celu usprawnianie narządów mowy w jak najciekawszy dla dziecka sposób. Dzięki obrazowej metodzie dzieci chętnie wykonują ćwiczenia i podejmują współpracę podczas prowadzonej terapii. Po każdej bajeczce umieszczono obrazek do pokolorowania. Zabawne i sympatyczne ilustracje nie tylko pozwolą dziecku zrelaksować się po wykonanych ćwiczeniach, ale także rozwiną jego zdolności manualne.

źródło opisu: Harmonia

źródło okładki: google