Sprzedaż doskonała. Wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem

Tłumaczenie: Anna Sawicka-Chrapkowicz
Seria: Poradnik Doskonały
Wydawnictwo: Rebis
The perfect sale
8371207565
sprzedaż
poradniki
aredhela

Książka ta jest skierowana do osób zajmujących się zarówno sprzedażą indywidualną (akwizycją), jak i zinstytucjonalizowaną (w ramach struktury firmy). Zaskakuje oryginalnym ujęciem tematu, obala stereotypy dotyczące sprzedaży i akwizytorów. Dowcipnie i konkretnie omawia poszczególne etapy, przez które powinna przejść osoba chcąca zostać sprzedawcą doskonałym. Radzi nie tylko, jak się ubrać,...

Zaskakuje oryginalnym ujęciem tematu, obala stereotypy dotyczące sprzedaży i akwizytorów. Dowcipnie i konkretnie omawia poszczególne etapy, przez które powinna przejść osoba chcąca zostać sprzedawcą doskonałym. Radzi nie tylko, jak się ubrać, co mówić, jak prezentować materiały reklamowe, aby każde spotkanie zakończyć sprzedażą, ale także jak poskromić CDN-ów (klientów Całkiem do Niczego), aby jednak ciąg dalszy transakcji nastąpił. Zaletą poradnika jest niewątpliwie logiczna i przejrzysta konstrukcja, a także poczucie humoru autorów, które może być orężem w walce o kupca produktu.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2001

źródło okładki: Zdjęcie autorskie