Klucz do umysłu klienta

7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
sprzedaż, klient
poradniki
JoAnna

Po przeczytaniu książki "Klucz do umysłu klienta": - dowiesz się, jaką przewagę da Ci umiejętność perfekcyjnego odczytywania potrzeb klienta; - odkryjesz, jak fundamentalnie zmienią się Twoje zyski, gdy - postawisz na jeden z najbardziej lekceważonych elementów sprzedaży bezpośredniej; - odkryjesz i dowiesz się, jak działa 14 złotych zasad sprzedaży opartej na potrzebach klienta. - poznasz...

Po przeczytaniu książki "Klucz do umysłu klienta":

- poznasz prawdziwą szkołę zadawania pytań, które naprowadzą Twojego rozmówcę na korzystną dla Ciebie decyzje;
- stosując się do wskazówek autora, staniesz się mistrzem aktywnego słuchania, które pozwoli Ci sprzedawać jeszcze więcej;

i wreszcie:

- zyskasz przewagę nad konkurencją, stosując jeden z najbardziej lekceważonych przez sprzedawców elementów rozmowy handlowej.

Autor książki zajmuje się sprzedażą już od wielu lat i to wszystko, o czym mówi, sprawdził w warunkach rzeczywistej sprzedaży. Im częściej próbował, tym lepsze osiągał wyniki. Aż do momentu, w którym system diagnozowania potrzeb klienta mógł być opisany. Efekt ten otrzymujesz w postaci tej książki.

źródło opisu: Złote Myśli, 2010

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl

JoAnna | 2013-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2013

Wiele powtórzeń i cytatów. Parokrotne przekopiowanie tych samych fragmentów, czasami zbytnie wodolejstwo. Można chwilami mieć wrażenie, że brak tu lepszego pomysłu na tą książkę. Jednak pozycja ta trafia w samo sedno. Choć w pewnym stopniu powtarza informacje z innych tytułów poświęconych temu tematowi, zawiera wiele bardzo przydatnych informacji. Autor językiem niezbyt skomplikowanym przekazuje najważniejsze kwestie w podejściu do klienta, z tym że skupia się na sprzedaży w branży finansowej.

Aneta | 2015-01-27
Mirela | 2017-09-03