Nasz Cud #3

Cykl: Nasz Cud (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Bokura no Kiseki (ボクラノキセキ)
komiksy
Dejikos

Część kolegów z klasy Minamiego Harusumiego, który posiada wspomnienia z poprzedniego życia, w którym był księżniczką Veroniką, również zaczyna odzyskiwać pamięć z tamtego okresu. Jednak to, co łączyło ich w poprzednim życiu, wprowadza chaos w to obecne…

źródło opisu: Waneko, 2016

źródło okładki: http://waneko.pl/

Paulina | 2017-03-11
Przeczytana: 02 marca 2017

Trzeci tom tej niepozornej mangi, która posiada więcej tajemnic niż odpowiedzi. „Nasz Cud”, czy może jeszcze czymś nas zaskoczyć? Czy to jeszcze w ogóle możliwe? Gdzie tym razem zaprowadzi nas autorka i z jakim nastawieniem pozostawi? I znów tyle pytań i tak wiele obaw. Jak tak dalej pójdzie, to skończę na jakimś oddziale zamkniętym, lecząc nerwicę… No tak, ja tu wam plotę jakieś głupoty, a wy pewnie chcecie dowiedzieć się, co was czeka w trzecim tomiku. W takim razie koniec paplania!

Kiedyś byli przyjaciółmi, teraz zaczynają się dzielić na grupki. Przeszłość wprowadza chaos w obecne życie i każdy chce odnaleźć zdrajcę, który doprowadził do zniszczenia zamku Veronici, a tym samym do ich śmierci. Tylko, czy stare waśnie w obecnych czasach mają jeszcze sens?
A może najlepiej zapomnieć o tym, co było kiedyś i żyć tak jak dotychczas?
Które życie jest ważniejsze, te przeszłe, czy teraźniejsze?
Kim jest Hiroki i dlaczego podaje się za księżniczkę?
Czy nad tym chaosem można jeszcze...

Kosz_z_Książkami | 2017-02-06

Wierzysz w reinkarnację? Zastanawiałeś się kiedykolwiek kim mogłeś być w poprzednim wcieleniu? I czy taka wiedza byłaby dla Ciebie pomocna? Harusumi Minami nie tylko wie kim był, ale także posiada większość wspomnień ze swojego wcześniejszego życia. Tylko czy młody chłopak ogłaszający wszem i wobec iż w poprzednim wcieleniu był księżniczką królestwa Zerestrii spotka się ze zrozumieniem wśród swoich rówieśników? I co ważniejsze jaki sekret skrywa dawne życie bohatera? Wszystkich ciekawych odpowiedzi na powyższe pytania zapraszam do lektury recenzji mangi, która niejednego zaskoczy. Przedstawiam Nasz Cud.

Za głównym bohaterem serii, Minami, od podstawówki ciągnie się zła sława i niejedna osoba dokuczała mu z powodu opowiadanych przez niego historii. W końcu trudno uwierzyć iż chłopak w poprzednim życiu był księżniczką. Większość przyzna iż brzmi to jak jakieś dziecięce urojenia. Wszystko jednak zmienia się po około miesiącu od rozpoczęcia nauki w liceum, gdy wokół chłopaka, a także...

Anezka | 2017-07-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Manga, 2017